trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Altun Ambalaj 1979 yılında sektörde ilk adımını atmış,  2008 yılında Gebze Kocaeli Bölgesinde Geri Dönüşüm Faaliyetimiz de Lisanslı olarak başlayan yolculuğumuz, birçok sektördeki çeşitli pazar ve uygulama alanlarında 40 yıllık tecrübemizle devam ediyor. Bugün tüm ülkemizde yayılan üretim ve hizmet anlayışımız ile müşterilerimize Geri Dönüşüm de çözümler sunuyoruz.

Hedefimizi insan ve doğanın sürdürülebilir hale gelmesi ve kuşaktan kuşağa aktarılması olarak belirledik. Bu hedef kapsamında kanunların uygulanması, ekonomik şartların uygun hale getirilmesi, minimum maliyet ile maksimum verim elde edilebilmesi için ortak paydada birleşilmesi gerektiği düşüncesindeyiz.

 
 
 
Misyon
  • Çalışmalarımızda yenilikçi, etkileyici, dinamik ve deneyimli organizasyon ile atıkların yönetimi, geri kazanımı ve bertarafında etkin ve sürdürülebilir çözümler sunmaktır.
  • Çalışanlarımızın emellerini yerine getirebileceği, sürekli, kendi koşullarını iyileştiren, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.
  • Mükemmel iş kalitesine odaklanarak; sürdürülebilir ve karlı büyüme ortamı sağlamak.
  • Yeni proje ve yatırımlarda, üretim, kalite, çevre ve iş güvenliği bilinciyle çalışmaları yürütmek,
  • Çevre Kanunu ve Yönetmeliklerce belirlenmiş atık hiyerarşisi prensibine bağlı çalışmak,
  • Sürekli gelişme ve iyileştirme prensibini esas alarak, çevre ve atık sektörüne artı değer katmak.
 
 
 
 
 
Vizyon

Çevre sektöründe müşteri ve çalışanlarına en yüksek etik standartlarda hizmet sağlayan, mükemmel iş anlayışına odaklı olarak, çevrenin korunmasına ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

 

 

 

 

 

40 Yılı aşkın tecrübe ile elde edilen kazanımları ve deneyimleri iş ortağı olarak adlandırdığı müşterilerine yasal mevzuat çerçevesinde hızlı güvenilir ve en üst seviyede kalite hizmeti ile aktarmak anlayışı ile kurulmuştur.

PROFESYONEL YAKLAŞIM İLE başlangıçtan bitiş aşamasına kadar titizlikle ele alınan hizmet sürecinde verilen ilgi ve önem sayesinde iş ortaklarına butik hizmetin konforunu yaşatmaktadır.

Kurumsal kimlik ile butik hizmet anlayışını her geçen gün büyüyen portföyünde sürdülebilir ve artan kalitede devam ettirmektedir.

Bu başarıdaki temel çalışma prensipleri ana başlıklar altında şu şekildedir.

İş ortağı firmanın kültürü ve iş akış sürecinin tanınması

İş ortağınızı ne kadar iyi tanırsanız hedeflerine giden yolda kendi alanınızda en yüksek faydayı sağlamış olursunuz. Firmamız tüm işlemler için sunduğu iş takip formu ile özellikle zaman ve maliyet unsurlarında sağladığı maksimum faydayı aynı zamanda kayıt altına alarak tescillemektedir.

 

Whatsapp
ALTUN Admin
ALTUN Admin
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?